ONLINE SINAV ARŞİVİ

Herkese merhaba. Hedefi bilişim sektöründe çalışan veya bu konulara meraklı kişilere e-öğrenim sağlamak, bu amaçla gereken alt yapıyı barındırmak, bilişim sektörü piyasası için gözetim faaliyetlerinde bulunan kurum ve kuruluşlara teknik destek sağlamak, bilişim sektöründeki firmalara gözetim ve denetim amacı ile test, deney veya araştırma sorunlarında destek olmak olan Çizgi-Teknoloji Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi (Çizgi-TAGEM) çatısı altında çeşitli mühendislik yarışmaları, sempozyumlar, eğitim seminerleri ve e-öğrenme programları ile uzaktan eğitim çalışmaları yürütmekte olan Niyazi SARAL Beyefendi’ye Google Formlar ile oluşturulmuş binlerce sorudan oluşan arşivi bizlerle paylaştığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Oluşturdukları soru havuzuna ait grup adresi https://groups.google.com/forum/#!forum/cizgi-tagem-soru-havuzu olup, istediğimiz bilişim öğretmenleri ile paylaşabileceğimizi ifade ettikleri için bizler de bu değerli bilgileri bu alanda sizlerle paylaşmak istedik. Gruba çeşitli sınırlılıklardan dolayı yalnızca Bilişim alanında görev yapan öğretmenleri alabildiklerini belirten Niyazi Saral Beyefendi başvuru sırasında hangi kurum/kuruluşta öğretmen olduğunuzu da yazmanızı ifade etmiştir. Gruba kabul edildikten sonra orjinal formlar üzerinde bir değişiklik yapılmamasını belirten Niyazi Saral Beyefendi, formları kopyalayıp istediğiniz gibi kullanmanıza da izin vermiştir.

Ayrıca ilerleyen günlerde umuyoruz ki kendilerinin sitemiz için farklı paylaşımları da olacak. Onları da sizlere bu site aracılığıyla duyurmayı düşünüyoruz.

Kendisine bir kez daha teşekkür ederek paylaşılan soru havuzundan Arduino ile ilgili bir sınavı da bu sayfada paylaşıyoruz. Kendinize iyi bakın. Hoşçakalın.